Otvorenie nového Hotela Pošta****

V krásnom letnom počasí sme pre vás 23. júna otvorili prvýkrát dvere nového Hotela Pošta**** v Jasnej. Pýtate sa prečo práve Hotel Pošta? Je to jednoduché. Už od roku 1949 sa v Jasnej nachádza budova pošty, ktorá bola dlhé roky jedinou poštou a zároveň administratívnou budovou v blízkom okolí.

My sme sa rozhodli v príbehu Pošty pokračovať a pripravili sme ju na čerstvý štart novej histórie. Novú éru Pošty sme načali už tradičným symbolickým strihaním červenej stuhy. Riaditeľ hotela Tomáš Šlosár spolu s celým personálom hotela privítal prvých nadšených hostí.

„Prišiel deň D a po dlhej práci, vylaďovaní detailov sa náš sen stal skutočnosťou. Hotel Pošta dnes otvára svoje brány. Všetkých hostí tu srdečne vítam a dúfam, že sa v budúcnosti stanú aj našimi priateľmi. Pripíjam teda hlavne na vaše zdravie a ďakujem, že ste tu dnes s nami a že si budete môcť vychutnať Hotel Pošta vo svojej plnej kráse. Na zdravie a veľa šťastia Hotelu Pošta.“

Bez vašej pomoci nedokážeme vyšperkovať aj tie najmenšie detaily tak, aby bolo všetko dokonalé a mohli sme fungovať ruka v ruke ako najlepší priatelia. Budeme nesmierne radi, keď nám zanecháte a napíšete svoje prvé dojmy a pocity, my sa s nimi radi pochválime. Ak nás chcete potešiť, zdieľajte svoje dojmy a zážitky z pobytu v Hoteli Pošta ďalej medzi svojimi známymi a priateľmi.
 

 

 

Fotogaléria