LETNÁ ZÁSIELKA ZÁŽITKOV

Potešenie všetkých zmyslov

Slnko, teplo, zážitky, chvíle s najbližšími a hlavne pohoda, relax a zaslúžený oddych. Takto si predstavujeme leto aj my na Pošte, a preto sme sa rozhodli dopriať vám len to najlepšie. Leto 2018 sa bude niesť v znamení štyroch výhod, ktoré privedú váš pobyt do dokonalosti. Namiešali sme letný koktejl zážitkov, ktorý sa oplatí vyzdvihnúť.

PRÍRODA NA DOSAH


Vychutnajte si svieži tatranský vzduch a objavujte krásy, ktorými príroda obdarila Demänovskú dolinu a Nízke Tatry. Stredisko Jasná je ako stvorené na pešiu alebo cyklo turistiku.

LETO PLNÉ CHUTÍ


Aj v lete potrebujete načerpať energiu! Vďaka našej reštaurácii Angus sa môžete tešiť na nové gastronomické zážitky, ktoré potešia vaše chuťové poháriky.

WELLNESS & RELAX


Po horúcich letných dňoch a po výletoch plných zážitkov si zaslúžite dokonalý oddych. Vďaka nášmu boutique wellness vás u nás čaká vysoký nadštandard, ktorý sa postará o ten najkvalitnejší kvalitný relax.

DOKONALÝ SPÁNOK


Poctivý spánok je počas letnej dovolenky veľmi dôležitý. Naše pohodlné izby a nadštandardné, kvalitné matrace sa postarajú o to, že sa budete zobúdzať plný energie do nového dňa.

 


wellness

 

Letný program na Pošte: