Rezervácie: +421 904 751 898, rezervácia stola

Reštaurácia ANGUS

Život je prikrátky na bežné jedlo!


Od 18. 2. v Jasnej.

Viac informácií

Všetky novinky sa dozviete na našom facebooku

Angus Restaurant

Vycibrené chuťové poháriky nájdu potešenie v reštaurácii Angus. Inšpirovaný americkou gastronómiou vám priamo do centra Jasnej prinášame nové gastronomické zážitky!

 

Angus na tanieri

Jemné a krehké mäso s typickou chuťou – také je mäso z Angusa, podľa ktorého je pomenovaná aj naša reštaurácia. Steaky z neho sú šťavnaté, lahodné a rozplývajú sa na jazyku. A teraz ich môžete ochutnať aj vy! V našom a la carte menu nájdete nielen steaky, ale aj ďalšie špeciality nielen pre milovníkov mäsa doplnené neobvyklými prílohami.

 

Medzinárodná kuchyňa, lokálne produkty

Inšpirovali sme sa americkou kultúrou, ale väčšinu surovín odoberáme od lokálnych producentov. Vďaka tomu sú naše špeciality vždy čerstvé a chutné. A vďaka tomu u nás nájdete aj tradičné chute regiónu Liptov.

 

Skvelé jedlo aj atmosféra

Príjemnú atmosféru dotvorí zaujímavý a trochu netradičný interiér. Dominantou celého priestoru je krb, čerstvé kvety na stoloch a okolitá tatranská príroda podčiarknu pozitívne pocity.

Angus Restaurant Open

Nezáväzná rezervácia stola

Ak máte už teraz záujem najesť sa v našej hotelovej reštaurácii Angus, vyplňte prosím všetky požadované údaje v rezervačnom formulári. Obratom Vám príde potvrdenie rezervácie na Vami zadaný email.
Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!
Personál reštaurácie Angus, Jasná