Rezervácie: +421 52 3700 111, rezervačný formulár

Vaša Poste Restante v Jasnej

Prvý Ski-in/Ski-out Boutique hotel priamo v Centre Jasnej - už v lete 2017!

Všetky novinky sa dozviete na našom facebooku

Boutique hotel vytvorený pre vás

Či už hľadáte prestížny hotel v tesnej blízkosti lyžiarskych svahov alebo oázu pokoja s nadštandardnými službami v centre svetového strediska Jasná, Hotel Pošta**** je to pravé miesto pre Vás. Objavte prvotriedne reštauračné a hotelové služby v duchu hesla „Hosť do domu, pán do domu“ s personálom, ktorý pozná Vaše želania aj chute. Dokonalá súhra komornej atmosféry dizajnového hotela a náš individuálny prístup k Vám, našim hosťom, sú zárukou relaxu a úniku od každodennej reality.

Vášmu zraku neunikne

Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prinesie dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov sa už čoskoro stane pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.

24 dizajnových izieb a 14 apartmánov s moderným vybavením 4* hotela, kulinárska reštaurácia aj boutique wellness. To všetko a viac, pripravené pre Vás!

V harmónii s prírodou

Človek a príroda pre nás tvorí jednotný a dokonale harmonický celok. Preto vytvárame jedinečné prostredie, v ktorom sa budete cítiť výnimočne a dokonale zrelaxujete svoju myseľ v objatí krásnych Nízkych Tatier.
Myslíme na životné prostredie, myslíme na budúcnosť. Filozofia Hotela Pošta**** spoločne s jeho technickým zázemím, odpadovým hospodárstvom a využívaním energií je postavená na prísnych kritériách. Zachovanie krás Nízkych Tatier pre budúce generácie je našou prioritou a odkazom.
Hotel Pošta – Poste Restante prírody a harmónie.

Vo svetovom stredisku Jasná

Adresa jedného z najatraktívnejších regiónov Slovenska je Jasná a priamo v jej centre s bezkonkurenčnou Ski-in/Ski-out polohou sa prebúdza Hotel Pošta. Stredisko Jasná je so svojimi prírodnými krásami synonymom pre dokonalú dovolenku a miestom diania významných podujatí.
Počas celého roka je Jasná obľúbenou destináciou pre množstvo návštevníkov, ktorí tu nájdu únik od každodennej rutiny. Harmónia a ticho krásnej tatranskej prírody upokojí myseľ nielen počas dňa, každú noc navodí hosťom pokojný spánok.

Jedinečnosť podčiarknutá časom

Už od čias, kedy svetlo sveta v Jasnej uzrela prvá lanovka (1949) je neodmysliteľnou súčasťou regiónu Pošta. Tá pôvodne sídlila v blízkosti údolnej stanice na Koliesku, odkiaľ sa neskôr presťahovala do objektu „Tri Domky“ v centre Jasnej. V 80. rokoch tu bol vybudovaný moderný Poštový úrad so širokou ponukou služieb. Honosný a veľkorysý priestor bývalej pošty v súčasnosti ožíva moderným dizajnom inšpirovaným krásou Nízkych Tatier. Stáva sa z nej prvý Boutique hotel v Jasnej, Hotel Pošta****.

Vaša Poste Restante

Buďte medzi prvými, ktorým sa nová adresa jedinečnosti stane domovom.
Zanechajte nám svoj e-mail a my vám radi zašleme súradnice.


Nezáväzná rezervácia ubytovania

Ak máte už teraz záujem o pobyt v našom hoteli, vyplňte prosím všetky požadované údaje v rezervačnom formulári a pracovníci nášho rezervačného oddelenia Vás budú kontaktovať.

-